2024 წლის 16 აპრილს, იურიდიული დახმარების სამსახურის დირექტორი დავით სიმონია და სამსახურის სხვა წარმომადგენლები შეხვდნენ აბაშის მუნიციპალიტეტის სოფელ პირველი მაისის, ტყვირის, ქოლობნის და მარნის საჯარო სკოლის მოსწავლეებს.
დავით სიმონიამ აბაშის მუნიციპალიტეტის მერთან გიგა გაბელაიასთან ერთად სკოლის მოსწავლეებს წარუდგინა ინტელექტუალური სამაგიდო თამაში “ქართველი ქალები“. აღნიშნული თამაში შედგენილი და ორგანიზებულია ინფორმაციული დეველოპერული ჰაბის და იურიდიული დახმარების სამსახურის ადვოკატების ერთობლივი ჩართულობით.
სამსახურის დირექტორმა შეხვედრის ბოლოს ინფორმაციული დეველოპერული ჰაბის ხელმძღვანელთან ჭაბუკი ჭეიშვილთან ერთად ინტელექტუალურ თამაშში მონაწილეობისათვის სკოლებს  და გამარჯვებულ მოსწავლეებს გადასცეს სერთიფიკატები და საჩუქრები.

Students from the villages of Pirveli Maisi, Tkviri, Kolobani, and Marani took part in a Victorina
On April 16, 2024, the Director of the Legal Aid Service (LAS), David Simonia, and other representatives of the Service met with public school students from the villages of Pirveli Maisi, Tkviri, Kolobani, and Marani in Abasha Municipality.
David Simonia, together with the Mayor of Abasha Municipality, Giga Gabelaia, introduced the schoolchildren to the intellectual board game "Georgian Women." This game was designed and organized in collaboration with the Information Development Hub and the attorneys of the Legal Aid Service.
At the end of the meeting, the Director of the Service, along with the Head of the Information Development Hub, Chabuki Cheishvili, awarded certificates and gifts to the schools and winning students for their participation in the intellectual game.