2024 წლის 16 ოქტომბერს სიღნაღის იურიდიული დახმარების ბიუროს ადვოკატმა ბექა ჯავახიშვილმა და კონსულტანტმა ნანა ბოლაშვილმა შეხვედრა გამართეს ხვიჩა ბიძინაშვილის სახელობის სიღნაღის მუნიციპალიტეტის სოფელ ტიბაანის საჯარო სკოლის მოსწავლეებთან.
შეხვედრაზე სკოლის მოსწავლეებს განემარტათ იურიდიული დახმარების წესი და პირობები, ასევე მიწოდათ ინფორმაცია სამსახურის აპლიკაციის „las Georgia“-ს შესახებ. ადვოკატებმ ავრცლად ისაუბრეს არასრულწლოვანების უფლებების. დისკრიმინაციის აღმოფრხვის და ბულინგის შესახებ.
მოსწავლეებისათვის დეტალური ინფორმაცია იქნა მიწოდებული არასრულოვნების შრომის უფლებებთან დაკავშირებით.

A meeting was held with students of Tibaani
On October 16, 2024,  Beka Javakhishvili, an attorney  of Sighnaghi Legal Aid Bureau,  and Nana Bolashvili, a  consultant,  held a meeting with the students of Tibaani Public School, named after Khvicha Bidzinashvili.
During the meeting, schoolchildren were given an explanation of the terms and conditions of legal assistance. They also introduces s  the "LAS Georgia" service application.
The lawyers discussed  in great detail  about the rights of minors, and  about discrimination and bullying eliminating. Students were provided with thorough  information regarding the rights of minor workers.