მობილური ცენტრი ბურნათს, კოხნარსა და წიფნაგორას ესტუმრა
2024 წლის 16 თებერვალს, იურიდიული დახმარების სამსახურის ოზურგეთის იურიდიული დახმარების ბიუროს უფროსი ცირა მდინარაძე და ადვოკატი თათა ზენაიშვილი ჩოხატაურის მუნიციპალიტეტის სოფლებს - ბურნათს, კოხნარსა და წიფნაგორას ესტუმრნენ.
იურისტებმა სოფლების მოსახლეობას მიაწოდეს ინფორმაცია უფასო სამართლებრივი დახმარების მიღების კრიტერიუმებზე, პირობებზე, სხვადასხვა სამართლებრივ თემებზე.
შეხვედრის შედეგ, მობილური საკონსულტაციო ცენტრით ისარგებლეს აღნიშნული სოფლების მცხოვრებლებმა. მათ სამართლებრივი რჩევები კონფიდენციალურობის დაცვით მიიღეს მომზადდა რამდენიმე საჭირო დოკუმენტი

The mobile Consulting Center visited to Burnati, Kokhnari and Tsifnagora
On February 16, 2024, Tsira Mdinaradze, head of Ozurgeti Legal Aid Bureau of the Legal Aaid Service, and the attorney, Tata Zenaishvili paid visits to  the villages of Burnati, Kokhnari and Tsifnagora, Chokhatauri municipality.
The villages' residents were informed about different legal matters, as well as the requirements and terms for obtaining free legal help. After the meeting, the locals  took advantage of the Mobile Consulting  Center, and  received confidential legal advice, along with drafting some necessary documents.