თერჯოლის მუნიციპალიტეტის თვითმმართველობების ხელმძღვანელებს იურიდიული დახმარების სამსახურის თანამშრომლები შეხვდენენ
2018 წლის 19 თებერვალს სსიპ იურიდიული დახმარების სამსახურის იმერეთის–ზესტაფონის ბიუროს თანამშრომლებმა – თეა ჯანგიანმა, ელისო ბოგვერაძემ და ნანა ლუტიძემ საინფორმაციო შეხვედრა გამართეს თერჯოლის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს წევრებთან.
შეხვედრას ასევე ესწრებოდნენ თერჯოლის მუნიციპალიტეტის სოფლების მაჟორიტარი დეპუტატები, რომლებიც დეტალურად გაეცვნენ  იურიდიული დახმარების სამსახურის მომსახურების პირობებსა და სერვისებს. მათ ასევე მიეწოდათ ინფორმაცია უფასო სამართლებრივი მომსახურების კრიტერიუმების შესახებ. ზესტაფონის ბიუროს წარმომადგნელბმა მიმოიხილეს სამსახურის საქმინობა განვლილი წლების განმავლობაში.
საკრებულოს წევრებს გადაეცათ სამსახურის საინფორმაციო ბუკლეტები, რათა საჭიროების შემთხვევაში, შეძლონ მოქალაქეების სსიპ იურიდიული დახმარების სამსახურში გადმომისამართება.

LAS Representatives Met with Leaders of Terjola Municipality Self-Government Bodies
On February 19, 2018, the LAS Imereti-Zestaphoni Bureau employees – Thea Jangiani, Eliso Bogveradze and Nana Lutidze held information meeting with members of the Terjola Municipality Assembly.
The majority deputies of the Terjola municipality villages also attended the meeting and got introduced with the conditions and services of Legal Aid Service. They also were informed about the eligibility criteria of free legal aid assistance. The Bureau representatives reviewed activity of the Service during the past years.
The members of the city assembly received information brochures too with the aim to redirect citizens with legal problems to the relevant LAS bureaus.