იურიდიული დახმარების სამსახურის იურისტები განაგრძობენ გაცნობით შეხვედრებს ადგილობრივი თვითმმართველობის მუშაკებთან.
20 აპრილს, იურიდიული დახმარების სამსახურის ზესტაფონის ბიუროს და საჩხერის საკონსულტაციო ცენტრის იურისტები საჩხერის გამგეობის თანამშრომლებს შეხვდნენ. შეხვედრაზე განიხილეს სხვადასხვა სამართლებრივი საკითხები, მათ შორის, მუნიციპალიტეტის გამგებლის წარმომადგენლების უფლებამოსილება, ადგილობრივი სოციალური პროგრამების განხორციელების საკითხები, შრომითი უფლებები და სხვა.
საზოგადოებრივმა ადვოკატებმა ადგილობრივი თვითმმართველობის წარმომადგენლებს იურიდიული დახმარებით სარგებლობის პირობები გააცნეს, ასევე შესთავაზეს დახმარება მოსახლეობისთვის აქტუალური სამართლებრივი საკითხების მოგვარებაში.

Meeting with Employees of Sachkhere Local Government
The LAS lawyers continue to carry out introductory meetings with employees of the local self government.
On April 20, the LAS Zestaphoni Bureau and Sachkhere Consultation Center lawyers met with employees of Sachkhere local government. The various legal issues such as entitlement of representatives of the municipality governors, implementation of local social projects, labor rights, etc. were discussed at the meeting.
The public lawyers informed employees of the local self government about criteria necessary for receiving free legal aid. Besides, the lawyers offered the local population their assistance in arrangement of actual legal issues.