ლალი ეუაშვილმა იურიდიული დახმარების სამსახურში მუშაობა დაიწყო 2016 წლის ივლისში. მას დამთავრებული აქვს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსტეტის სამართალმცოდნეობის ფაკულტეტი. ბაკალავრიატის დასრულების შემდგომ ჩააბარა საერთო ს..
სოფია ჯოლოხავა თბილისის იურიდიული დახმარების ბიურიდ ადვოკატია 2019 წლიდან. მანამდე იგი მცხეთა-მთიანეთის ბიუროში სპეციალისტად მუშაობდა 2015 წლიდან. აღნიშნული პერიოდის მანძილზე მას ქონდა რამდენიმე წარმატებული საქმე. იურიდული დახმარების ..
ნოდარ იკაშვილი იურიდიული დახმარების სამსახურში მუშაობს 2018 წლის 22 იანვრიდან, თავდაპირველად ქვემო ქართლის იურიდიული დახმარების ბიუროს სპეციალისტის პოზიციაზე, ხოლო 2 ივლისიდან თბილისის იურიდიული დახმარების ბიუროს ადვოკატის ვაკანზიაზე. იგი საქართველოს..
დარიკო თორდია იურიდიული დახმარების სამსახურის თბილისის ბიუროს ადვოკატია 2021 წლიდან, სისხლის სამართლის ადვოკატის სპეციალიზაციით. 2019-2021 წლებში მუშაობდა ფოთის იურიდიული დახმარების ბიუროში. იგი 1989-1995 წლებში სწავლობდა და დაა..
ნათია პაჭკორია იურიდიული დახმარების სამსახურში მუშაობს 2017 წლიდან. საადვოკატო საქმიანობას ეწევა სისხლის სამართლის სპეციალიზაციით. 2005–2006 წლებში მუშაობდა რ/კ ,,სამართალში“ ადვოკატის პოზიციაზე, 2006–2012 წლებში ფოთის რაიონულ პრ..