23 სექტემბერს, USAID/Georgia სამართლის უზენაესობის პროგრამამ იურიდიული დახმარების სამსახურს მნიშვნელოვანი დახმარება გაუწია და გადმოსცა უმნიშვნელოვანესი ტექნიკური მოწყობილობები - საკომუნიკაციო კარადები, ქსელის აღჭურვილობა, აპარატურა, ელექტრონული საქმისწარმოების (CASE BANK) სერვერი.
ამ ტექნიკის საშუალებით უზრუნველყოფილი იქნება სამსახურის ბიუროებისა და საკონსულტაციო ცენტრების ტექნიკურად გამართული მუშაობა, მნიშვნელოვნად გაიოლდება არქივისა და საძიებო სისტემის მუშაობა.
იურიდიული დახმარების სამსახური უღრმეს მადლობას უხდის USAID უზენაესობის პროგრამას განსაკუთრებული მხარდაჭერისა და თანადგომისთვის.

On 23 September, the USAID Rule of Law Program provided significant assistance to the Legal Aid Service and handed over the most important technical equipment - communication cabinets, network equipment, hardware, and electronic case management (CASE BANK) server.
This assistance will ensure the technically smooth operation of the Service bureaus and consulting centers, and significantly facilitate the work of the archive and search system.
The Legal Aid Service is deeply grateful to the USAID Rule of Law Program for its exceptional support and assistance.