20 მაისს, იურიდიული დახმარების სამსახურის ზესტაფონის ბიუროს იურისტებმა საინფორმაციო შეხვედრა გამართეს ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის გამგეობის საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ცენტრის თანამშრომლებთან.
შეხვედრაზე ისაუბრეს შრომითი ურთიერთობების, სესხის, თავდებობის, უძრავი ქონების ყიდვა–გაყიდვის და სხვა სამართლებრივი საკითხების შესახებ. გამგეობის თანამშრომლები იურიდიული დახმარებით სარგებლობის პირობებს გაეცნენ.
იურიდიული დახმარების ბიუროები საინფორმაციო შეხვედრებს პერიოდულად მართავენ, რაც საზოგადოების სამართლებრივი ცნობიერების ამაღლებას ემსახურება.

On May 20, the LAS Zestaphoni Bureau lawyers held information meeting with employees of healthcare center of the local administration of Zestaphoni Municipality.
The issues of labor relations, loan, guaranty, purchase-selling of real estate and other legal issues were discussed at the meeting. The employees of local administration got introduced with criteria necessary for receiving free legal aid.
The LAS legal aid bureaus periodically carry out information meetings which serve to raise legal awareness of the population.