გრძელდება იურიდიული დახმარების სამსახურის საინფორმაციო და მობილური საკონსულტაციო კამპანია გურიაში. 25 თებერვალს, ოზურგეთის იურიდიული დახმარების ბიუროს წარმომადგენლები ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფლებს ნატანებს და მერიას ესტუმრნენ. ბიუროს უფროსი ცი..
28 თებერვალს, საინფორმაციო კამპანიის ფარგლებში, ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის დაბა ურეკსა და სოფელ შრომაში შეხვედრები ჩაატარეს ოზურგეთის იურიდიული დახმარების ბიუროს წარმომადგენლებმა. ადვოკატები, ტრადიციულად, შეხვდნენ ადგილობრივ მოსახლეობას, გააცნეს..
2024 წლის 23 თებერვალს, ოზურგეთის იურიდიული დახმარების ბიუროს უფროსი ცირა მდინარაძე და სალომე ბარამიძე, საინფორმაციო კამპანიის ფარგლებში, მობილურ საკონსულტაციო ცენტრთან ერთად, ჩოხატაურის მუნიციპალიტეტში მაღალმთიან სოფელ ზოტს ესტუმრნენ. ზოტი ..
22 თებერვალს, ოზურგეთის იურიდიული დახმარების ბიუროს უფროსი ცირა მდინარაძე და ადვოკატი თათა ზენაიშვილი ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩოჩხათს მობილურ საკონსულტაციო ცენტრთან ერთად ესტუმრნენ. ადვოკატები სოფლის ადმინისტრაციულ შენობაში შეხვდნენ ადგილო..
იურიდიული დახმარების სამსახურის საინფორმაციო და მობილური საკონსულტაციო კამპანიის ფარგლებში, 21 თებერვალს, ოზურგეთის იურიდიული დახმარების ბიუროს წარმომადგენლები ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის დაბა ნასაკირალს და სოფელ გურიანთას ესტუმრნენ. ადგილობრი..
იურიდიული დახმარების სამსახურის მობილური საკონსულტაციო და საინფორმაციო კამპანია გურიაში აქტიურად მიმდინარეობს. 20 თებერვალს, ოზურგეთის იურიდიული დახმარების ბიუროს წარმომადგენლები ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის დაბებს - ლაითურსა და ნარუჯას ესტუმრნენ. ..
2024 წლის 20 თებერვალს, იურიდიული დახმარების სამსახურის ადვოკატებმა და ორგანიზაცია „უფლებები საქართველოს“ წარმომადგენლებმა სამუშაო შეხვედრა გამართეს. შეხვედრას ასევე ესწრებოდა გაეროს ლტოლვილთა უმაღლესი კომისარიატის ოფისის წარმომადგენელი.&..
19 თებერვალს, ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფლებს - ბაილეთს, სილაურს და ჯუმათს იურიდიული დახმარების სამსახურის მობილური საკონსულტაციო ცენტრი ესტუმრა. ოზურგეთის იურიდიული დახმარების ბიუროს წარმომადგენლებმა - მარინა კიკნაძემ, იამზე მემარნიშვილმა და ნინო ..
2024 წლის 16 თებერვალს, იურიდიული დახმარების სამსახურის ოზურგეთის იურიდიული დახმარების ბიუროს უფროსი ცირა მდინარაძე და ადვოკატი თათა ზენაიშვილი ჩოხატაურის მუნიციპალიტეტის სოფლებს - ბურნათს, კოხნარსა და წიფნაგორას ესტუმრნენ. იურისტებმა სოფლებ..
15 თებერვალს, ოზურგეთის იურიდიული დახმარების ბიუროს წარმომადგენლები და მობილური საკონსულტაციო ცენტრი ესტუმრნენ ჩოხატაურის მუნიციპალიტეტის სოფლებს - ნაბეღლავსა და ჩხაკაურას, რომელიც მაღალმთიანი ზონის სოფელია. რთული კლიმატური პირობების დ..