შიდა ქართლის რეგიონში გრძელდება იურიდიული დახმარების სამსახურის მობილური საკონსულტაციო და საინფორმაციო კამპანია.
2025 წლის 12 ნოემბერს, გორის იურიდიული დახმარების ბიუროს წარმომადგენლები ესტუმრნენ გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ატენს.
ბიუროს უფროსმა გიორგი ჯეირანაშვილმა ადგილობრივებს გააცნო იურიდიული დახმარების სამსხურის სერვისები და მიაწოდა ინფორმაცია გორის იურიდიული დახმარებიოს ბიუროს საქმიანობის შესახებ.
შეხვედრის ბოლოს კონსულტანტმა ნინო მასურაშვილმა მობილური საკონსულტაციო ცენტრის დახმარებით, კონფიდენციალურობის დაცვით, ატენის მცხოვრებლებს ინდივიდუალური სამართლებრივი კონსულტაციები გაუწია მათთვის საინტერესო და მნიშვნელოვან საკითხებზე.

Residents of Ateni used the mobile consultation center
The mobile consultation campaign of The Legal Aid Service  is still ongoing. The community of Ateni, Gori Municipality, was visited by officials of the Gori Legal Aid Bureau on November 12, 2025.
Giorgi Jeiranashvili, the bureau's head, gave the residents an overview of the Legal Aid Service's current offerings and information about the Gori Legal Aid Bureau's operations.
After the conference, consultant Nino Masurashvili used the mobile consulting centre to give each Ateni resident a private legal consultation on matters that were important and of interest to them.